CZRER52C15 Comchip Tech
  • More about CZRER52C15 Comchip Tech
    CZRER52C15 Comchip Tech
    CZRER52C15 is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER52C15 is described as DIODE ZENER 15V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"