CZRER52C13-HF Comchip Tech
  • More about CZRER52C13-HF Comchip Tech
    CZRER52C13-HF Comchip Tech
    CZRER52C13-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER52C13-HF is described as DIODE ZENER 13V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH