CZRER39VB-HF Comchip Tech
  • More about CZRER39VB-HF Comchip Tech
    CZRER39VB-HF Comchip Tech
    CZRER39VB-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Single Zener Diodes category. CZRER39VB-HF is described as DIODE ZENER 39V 150MW 0503. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE