CGRM4004-G Comchip Tech
  • More about CGRM4004-G Comchip Tech
    CGRM4004-G Comchip Tech
    CGRM4004-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CGRM4004-G is described as DIODE GEN PURP 400V 1A MINISMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE