CGRKM4004-HF Comchip Tech
  • More about CGRKM4004-HF Comchip Tech
    CGRKM4004-HF Comchip Tech
    CGRKM4004-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CGRKM4004-HF is described as DIODE GEN PURP 400V 1A SOD123F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)