CDBV3-40-G Comchip Tech
  • More about CDBV3-40-G Comchip Tech
    CDBV3-40-G Comchip Tech
    CDBV3-40-G is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBV3-40-G is described as DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM