CDBU40-HF Comchip Tech
  • More about CDBU40-HF Comchip Tech
    CDBU40-HF Comchip Tech
    CDBU40-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBU40-HF is described as DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0603. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"