CDBMTS2200-HF Comchip Tech
  • More about CDBMTS2200-HF Comchip Tech
    CDBMTS2200-HF Comchip Tech
    CDBMTS2200-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBMTS2200-HF is described as DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123S. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS