CDBMTS2100-HF Comchip Tech
  • More about CDBMTS2100-HF Comchip Tech
    CDBMTS2100-HF Comchip Tech
    CDBMTS2100-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBMTS2100-HF is described as DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123S. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V