CDBF40-HF Comchip Tech
  • More about CDBF40-HF Comchip Tech
    CDBF40-HF Comchip Tech
    CDBF40-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBF40-HF is described as DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 1005. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY