CDBB1200LR-HF Comchip Tech
  • More about CDBB1200LR-HF Comchip Tech
    CDBB1200LR-HF Comchip Tech
    CDBB1200LR-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBB1200LR-HF is described as DIODES SCHOTTKY 200V 1A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL