CDBB1150LR-HF Comchip Tech
  • More about CDBB1150LR-HF Comchip Tech
    CDBB1150LR-HF Comchip Tech
    CDBB1150LR-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBB1150LR-HF is described as DIODES SCHOTTKY 150V 1A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V