CDBA5150-HF Comchip Tech
  • More about CDBA5150-HF Comchip Tech
    CDBA5150-HF Comchip Tech
    CDBA5150-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBA5150-HF is described as DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V