CDBA3100LR-HF Comchip Tech
  • More about CDBA3100LR-HF Comchip Tech
    CDBA3100LR-HF Comchip Tech
    CDBA3100LR-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBA3100LR-HF is described as DIODES SCHOTTKY 100V 3A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V