CDBA2200-HF Comchip Tech
  • More about CDBA2200-HF Comchip Tech
    CDBA2200-HF Comchip Tech
    CDBA2200-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. CDBA2200-HF is described as DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK