ATV30C6V5J-HF Comchip Tech
  • Part Number: ATV30C6V5J-HF
  • Manufacturer Name: Comchip Tech
  • Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about ATV30C6V5J-HF Comchip Tech
    ATV30C6V5J-HF Comchip Tech
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM