ACGRBT201-HF Comchip Tech
  • More about ACGRBT201-HF Comchip Tech
    ACGRBT201-HF Comchip Tech
    ACGRBT201-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. ACGRBT201-HF is described as DIODE GEN PURP 200V 2A DO214AA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM