ACDBMT1150-HF Comchip Tech
  • More about ACDBMT1150-HF Comchip Tech
    ACDBMT1150-HF Comchip Tech
    ACDBMT1150-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. ACDBMT1150-HF is described as DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123H. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V