ACDBMT1100-HF Comchip Tech
  • More about ACDBMT1100-HF Comchip Tech
    ACDBMT1100-HF Comchip Tech
    ACDBMT1100-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. ACDBMT1100-HF is described as DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Comchip Tech
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X