ACDBA1100LR-HF Comchip Tech
  • More about ACDBA1100LR-HF Comchip Tech
    ACDBA1100LR-HF Comchip Tech
    ACDBA1100LR-HF is manufactured by Comchip Tech and is categorized in the Zener Single Diodes category. ACDBA1100LR-HF is described as DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F