5KP22CA-G Comchip Tech
  • Part Number: 5KP22CA-G
  • Manufacturer Name: Comchip Tech
  • Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC R6
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5KP22CA-G Comchip Tech
    5KP22CA-G Comchip Tech
    ---> Other parts by Comchip Tech
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM