GDA4020-24BB Comair Rotron
  • Part Number: GDA4020-24BB
  • Manufacturer Name: Comair Rotron
  • Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about GDA4020-24BB Comair Rotron
    GDA4020-24BB Comair Rotron
    GDA4020-24BB is manufactured by Comair Rotron and is categorized in the DC Fans category. GDA4020-24BB is described as FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Comair Rotron
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED