GDA4010-24BB Comair Rotron
  • Part Number: GDA4010-24BB
  • Manufacturer Name: Comair Rotron
  • Description: FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about GDA4010-24BB Comair Rotron
    GDA4010-24BB Comair Rotron
    GDA4010-24BB is manufactured by Comair Rotron and is categorized in the DC Fans category. GDA4010-24BB is described as FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Comair Rotron
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM