CSX750PCC80.0000MT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX750PCC80.0000MT Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX750PCC80.0000MT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX750PCC80.0000MT is described as OSC XO 80.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH