CSX750PCC19.4400MT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX750PCC19.4400MT Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX750PCC19.4400MT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX750PCC19.4400MT is described as OSC XO 19.44MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP