CSX325FHC40.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX325FHC40.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX325FHC40.000M-UT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX325FHC40.000M-UT is described as OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK