CSX325FHC22.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX325FHC22.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX325FHC22.000M-UT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX325FHC22.000M-UT is described as OSC XO 22.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Citizen Finedevice Co Ltd
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"