CSX-750FCB48000000T Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX-750FCB48000000T Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX-750FCB48000000T is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX-750FCB48000000T is described as OSC XO 48.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM