CSX-750FBF8000000T Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX-750FBF8000000T Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX-750FBF8000000T is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX-750FBF8000000T is described as OSC XO 8.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    View
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"