CSX-750FBF12000000T Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX-750FBF12000000T Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX-750FBF12000000T is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX-750FBF12000000T is described as OSC XO 12.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"