CSX-750FBC4915200T Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX-750FBC4915200T Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX-750FBC4915200T is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX-750FBC4915200T is described as OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Citizen Finedevice Co Ltd
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH