CSX-750FBC29491200T Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX-750FBC29491200T Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX-750FBC29491200T is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX-750FBC29491200T is described as OSC XO 29.4912MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"