CSX-750FBC27000000T Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CSX-750FBC27000000T Citizen Finedevice Co Ltd
    CSX-750FBC27000000T is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CSX-750FBC27000000T is described as OSC XO 27.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH