CMX309HWC33.8688M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CMX309HWC33.8688M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
    CMX309HWC33.8688M-UT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CMX309HWC33.8688M-UT is described as OSC XO 33.8688MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE