CMX309HWC32.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CMX309HWC32.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
    CMX309HWC32.000M-UT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CMX309HWC32.000M-UT is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM