CMX309HBC33.3333MTR Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CMX309HBC33.3333MTR Citizen Finedevice Co Ltd
    CMX309HBC33.3333MTR is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CMX309HBC33.3333MTR is described as OSC XO 33.3333MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED