CMX309HBC32.000MTR Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CMX309HBC32.000MTR Citizen Finedevice Co Ltd
    CMX309HBC32.000MTR is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CMX309HBC32.000MTR is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A