CMX309FLC27.000MB Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CMX309FLC27.000MB Citizen Finedevice Co Ltd
    CMX309FLC27.000MB is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CMX309FLC27.000MB is described as OSC XO 27.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"