CMX309FBC16.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
  • More about CMX309FBC16.000M-UT Citizen Finedevice Co Ltd
    CMX309FBC16.000M-UT is manufactured by Citizen Finedevice Co Ltd and is categorized in the General Oscillators category. CMX309FBC16.000M-UT is described as OSC XO 16.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS