CN1021A10G20S6-200 Cinch Connectivity
  • More about CN1021A10G20S6-200 Cinch Connectivity
    CN1021A10G20S6-200 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. CN1021A10G20S6-200 is described as CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM