C48-06R12Y12S7-406 Cinch Connectivity
  • More about C48-06R12Y12S7-406 Cinch Connectivity
    C48-06R12Y12S7-406 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connector Housings category. C48-06R12Y12S7-406 is described as CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM