BACC45FN24-57P7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN24-57P7 Cinch Connectivity
    BACC45FN24-57P7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN24-57P7 is described as CONN RCPT MALE 57 POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"