BACC45FN22-32S7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN22-32S7 Cinch Connectivity
    BACC45FN22-32S7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN22-32S7 is described as CONN RCPT FMALE 32 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED