BACC45FN22-12S6 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN22-12S6 Cinch Connectivity
    BACC45FN22-12S6 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN22-12S6 is described as CONN RCPT FMALE 12 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH