BACC45FN22-12P7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN22-12P7 Cinch Connectivity
    BACC45FN22-12P7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN22-12P7 is described as CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Cinch Connectivity
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED