BACC45FN20C41S6 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN20C41S6 Cinch Connectivity
    BACC45FN20C41S6 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN20C41S6 is described as CONN RCPT FMALE 41 POS GOLD CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM