BACC45FN20C25P Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN20C25P Cinch Connectivity
    BACC45FN20C25P is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN20C25P is described as CONN RCPT MALE 25 POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE