BACC45FN20-39P10 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN20-39P10 Cinch Connectivity
    BACC45FN20-39P10 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN20-39P10 is described as CONN RCPT MALE 39 POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM