BACC45FN18C31S7 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18C31S7 Cinch Connectivity
    BACC45FN18C31S7 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18C31S7 is described as CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"