BACC45FN18-31S6 Cinch Connectivity
  • More about BACC45FN18-31S6 Cinch Connectivity
    BACC45FN18-31S6 is manufactured by Cinch Connectivity and is categorized in the Circular Connectors category. BACC45FN18-31S6 is described as CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"